Патување до врвот

Патувањето до врвот – златен медал за Хип Хоп групата со лица со Даунов Синдром од Денсерс Јунајтед на светското првенство во Хип Хоп паракатегорија во Киелце, Полска, 2018.

admin

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Top